Anne Christine Steenkjær Hastrup
Netværksgruppeleder og projektleder
Christine Larsen
Sekretariatsleder
Grith Bech-Nielsen
Netværksleder
Maria Felsgård-Hansen
Netværksgruppeleder
Marianne Meyer Jakobsen
Netværksleder
Peder Fynholm
Netværksgruppeleder og projektleder
Susanne Hanson
International Innovation and R&D Project Manager
Michael H. Nielsen, Styregruppeformand
Dansk Byggeri
Anne Beim
Kunstakademiets Arkitektskole
Almut Kaiser
Dansk Byggeri
Amdi Worm
Teknologisk Institut
Anders B. Vestergaard
Dansk Brand- og sikringsteknisk Institut
Anders Dragsted
Dansk Brand- og sikringsteknisk Institut
Anders Strange Sørensen
Enemærke & Petersen
Ane Mette Walter
Teknologisk Institut
Anke Oberender
Teknologisk Institut
Anne Sørensen
Ingeniørhøjskolen i Aarhus
Bent Kofoed
Teknologisk Institut
Brian V. Jensen
Dansk Brand- og Sikringsteknisk Institut
Britt Haker Høegh
Teknologisk Institut
Christian H. Christiansen
Teknologisk Institut
Claus Vestergaard Nielsen
Teknologisk Institut
Flemming Carøe Østergaard
Teknologisk Institut
Gitte Normann Munch-Petersen
Teknologisk Institut
Henrik L. Bang
Bygherreforeningen
Ib Bertelsen
Dansk Brand- og sikringsteknisk Institut
Inge Ebbensgaard
Foreningen af Rådgivende Ingeniører
Kaj Isaksen
Teknologisk Institut
Kasper Lynge Jensen
Ingeniørhøjskolen Aarhus Universitet
Katrine Hauge Smith
Teknologisk Institut
Kurt Emil Eriksen
VELUX A/S
Lars Nyholm Thrane
Netværksgruppeleder
Lars Thomsen Nielsen
Teknologisk Institut
Lene Dalvang
Teknologisk Institut
Leif Henrik Jakobsen
Teknologisk Institut
Lies Vanhoutteghem
Teknologisk Institut
Maggie Xiao Yan Jiang Lund
Mette Glavind
Teknologisk Institut
Mikkel K. Kragh
Syddansk Universitet, SDU
Mikkel Svane Dalegaard
Teknologisk Institut
Morten Frihagen
SMVdanmark - det nye Håndværksråd
Niels Bruus Varming
Trafik, Bolig- og Byggestyrelsen
Ole Ravn
Teknologisk Institut
Rikke Juel Lyng
Teknologisk Institut
Rune Østergaard Haven
Teknologisk Institut
Simon O. Rasmussen
Tekniq
Simon Sköld
Dansk Brand- og sikringsteknisk Institut
Stefania Butera
Teknologisk Institut
Søren Aggerholm
Statens Byggeforskningsinstitut/AAU
Søren Lundsted Poulsen
Teknologisk Institut
Thilde Fruergaard Astrup
Teknologisk Institut
Thomas Bo Jensen
Arkitektskolen Aarhus
Thomas Juul Andersen
Projektleder
Tine Steen Larsen
Aalborg Universitet
Torben Kaas
Dansk Byggeri
Torsten Sack-Nielsen
VIA University College
Ulrik Stylsvig Madsen
Kunstakademiets Arkitektskole
Wilson Ricardo Leal da Silva
Teknologisk Institut
Thomas Sørensen
Teknologisk Institut